Máte poruchu vody a potrebujete ju profesionálne odstrániť? Sme profesionálna poruchová služba – voda s komplexným servisom a výhodnými cenami. 100% Spokojnosť klientov našej poruchovej služby. Spoľahlivo a rýchlo odstránime každú poruchu v oblasti voda & kanalizácia. Profesionálne čistenie odpadov – krtkovanie, monitoring kanalizácie (kontrola odpadu kamerou), lokalizácia a trasovanie potrubia, komplexné opravy vodovodných a odpadových potrubí na kľúč s výkopovými prácami vlastnou technikou.

Naša poruchová služba vody pôsobí v Bratislave, Pezinku, Modre, Senci, Malackách, Dunajskej Strede a blízkom okoli.

Poruchová služba Bratislava - VODA

Spoľahlivá poruchová služba voda, ktorá je overená spokojnými zákazníkmi

Sme profesionálne vyškolení, aby sme Vám pomohli vyriešiť všetky problémy s kanalizáciou a rozvodmi vody. Tieto problémy sú často kritické a bez ich rýchleho a odborného vyriešenia je veľmi problematické existovať či už v dome alebo firme. Havária kanalizácie a vody si vyžaduje bezodkladné riešenie od profesionálov …

Máme dlhoročné skúsenosti a modernú techniku. Poskytovanie havarijnej služby u nás nie je iba o čistení upchatých odpadov, ale o poskytovaní kompletných služieb v oblasti vody. Nie je problém pre nás opraviť každé potrubie – či už kanalizačné alebo vodovodné – k dispozícii máme vlastný sklad – takže v prípade hávarie vody nemusíte na nič čakať a to ani cez víkendy a sviatky. Samozrejmosťou je naša vlastná technika na výkpové a zemné práce s odvozom zeminy až po finálnu úpravu povrchov.

Poruchová služba voda - sme špecialisti na havarijné situácie vody a kanalizácie

Havarijných situácií v oblasti vody a kanalizácie je také množstvo, že by na to nestačila ani táto stránka. Či sa jedná o neodtekajúci drez, vaňu, sprchu, záchod – WC. Nevypúšťa práčka, umývačka riadku. Poškodenie vodovodného alebo kanalizačného potrubia je oveľa závažnejšia vec – prasknuté potrubie, rôzne netesnosti, prevalená kanalizácia, prerastené korene v odpadovom potrubí a pod. Na odstránenie poruchy vody a odpadu je tu naša havarijná služba – NONSTOP. Pracujeme cez deň aj v noci a dorazíme k vám do 60 minút. 

Havarijné stavy neodporúčame riešiť kutilským spôsobom – či sa jedná o čistenie odpadov, opravu prasknutých potrubí a pod.. Pravdepodobne vám aj tak nepomôže, a navyše môžete poškodiť odtok. Problém hávarie vody spoľahlivo vyriešime až my, a to vďaka dlhoročným skúsenostiam a profesionálnej technike.

Používame rokmi overené metódy a poruchu vody odstránime rýchlo, bezpečne a efektívne. Po obhliadke miesta zvolíme najlepší postup, aby sme vás zbavili upchatého potrubia a nepríjemného zápachu, alebo odstránili havarijný stav na vodovodnom alebo kanalizačnom potrubí.

Poruchová služba voda - Nonstop dispečing

Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku

Hlavné činnosti pri haváriach vody :

Poruchová služba voda & Kanalizácia | Sme pripravení materiálne aj technologicky vyriešiť každý havarijný stav kanalizácie a vody :

Havarijná služba Bratislava - VODA

Poruchová služba voda s komplexným servisom

Špecializujeme sa na všetky problémy v oblasti voda a kanalizácia. Disponujeme vlastnou technikou na všetky služby, ktoré vykonávame – vrátane ťažkej techniky na výkopové a zemné práce.

• Sme tu pre Vás NONSTOP, 24 hodín, 7 dní v týždni, 12 mesiacov a 365 dní v roku.
• Rýchlo, efektívne a profesionálne odstraňujeme poruchy a príčiny havárie.
• Ponúkame údržbárske práce, opravy porúch vody, krtkovanie, čistenie a mnoho iného.
• Školení a skúsení technici sú na mieste zásahu od 30 do 60 minút.
• Máme vlastný sklad materiálu a rozsiahle technické vybavenie.

Špirálové krtkovanie - čistenie odpadového potrubia

Krtkovanie – elektromechanické čistenie pomocou struny a zariadenia KRTKO, čistenie kanalizačných prípojok, wc, pisoárov, sifónov, sprchových kútov, septikov, žúmp, lapačov tukov, prečerpávačiek a podobne. Toto prebíjanie odpadov je šetrné k potrubiu.

Naši technici a profesionálne vybavenie si ľahko poradia s akýmkoľvek znečistením.

 • Čistenie zvislých kanalizačných stúpačiek.
 • Frézovanie koreňov alebo hrubých nečistôt a sedimentov do prememeru rúr do 150mm
 • Čistenie dažďových zvodov, odtokov, revízie kanalizácií.
 • Havarijné čistenie kanalizácie 24/7
 • Krtkovanie NONSTOP
Havarijná služba - elektrický krtkovač
Vysokotlačkové čistenie kanalizácie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - hydročistenie

Vysokotlakové čistenie kanalizácie prúdom a tlakom vody – čistenie vysokotlakovým čističom je metóda čistenia a údržby kanalizácie a potrubia.

 Táto efektívna metóda čistenia sa vykonáva výkonným čističom s vlastným pohonom vyvíjajúcim tlak vody od 15 MPa (150bar) do 25MPa (250bar), ktorý sa následne odvádza hadicou do trysky a tlakom vody narušuje nánosy. Silný prietok zabezpečuje odvádzanie odpadu a pozostatkov po čistení.

Čistenie tlakom je jeden z najúčinnejších spôsobov odstraňovania nečistôt z odpadového potrubia. Oproti ostatným metódam sa nielen spriechodňujú potrubia, ale zároveň sa čistia aj steny potrubia od rôznych usadenín, mastnôt, tukov, vodného kameňa a mineralizovaných nánosov.

 • Po tomto zákroku ostáva potrubie čisté a steny hladké a priechodné ako nové.

Inštalatérske a vodoinštalatérske práce

Ponúkame komplexné opravy poškodených – prasknutých potrubí

Naši technici si ľahko poradia s každou závadou či poškodením vodovodných rozvodov, kanalizačných a odpadových potrubí alebo výhrevných telies.

Ponúkame :

 • Údržba a oprava bežných vodoinštalatérskych závad, aj väčších a závažnejších porúch.
 • Oprava a rekonštrukcia prípojok a kompletných rozvodov vody či kanalizácie.
 • Výmena tesnení a oprava neutesnených spojov (kvapkajúci vodovodný kohútik, ventil, radiátor, sifón).
 • Oprava a výmena vodovodných batérií, kartúš, vodovodných kohútikov, ventilov.
 • Oprava stúpačiek, kanalizácie, odtokovej guličky, WC, pisoárov, výmena starých splachovacích nádržiek.
 • Montáž umývadla, WC alebo pisoára, sprchového kútu, drezu, zapájanie pračiek a umývačiek.
 • Oprava, odvzdušnenie a výmena radiátorov, oprava a výmena bojlerov a prietokových ohrievačov.
Havarijná služba Bratislava - Voda | Inštalatérske a vodoinštalatérske práce - Bratislava a okolie
Havária vodovodu - oprava

Havarijné opravy vodovodného a odpadového potrubia na kľúč

Kanalizácia a vodovod patria medzi najdôležitejšie súčasti každého objektu, ale bývajú často zanedbávané z hľadiska údržby. Údržbu týchto potrubí je vhodné zveriť do rúk profesionálom. Ak sú problémy nesprávne diagnostikované z dôvodu nedostatku skúseností alebo neadekvátnych nástrojov, výsledkom môžu byť zbytočné opravy, ktoré vás vyjdú draho.

Prasknuté, zdeformované alebo alebo inak poškodené kanalizačné a vodovodné potrubie môžu byť veľmi nebezpečné. V každom prípade existuje veľa faktorov, ktoré by ste si mali všímať pri používaní zariadení a sanity vo vašej nehnuteľnosti. Možno povedať, že symptómy pri prasknutej kanalizácii sú podobné tým, ktoré sprevádzajú aj upchatú kanalizáciu: nepríjemný kanalizačný zápach, bublajúce zvuky po použití toalety alebo umývadla, a rovnako pomalé odtekanie vody.

 • V našej ponuke nájdete komplexné opravy vodovodných a kanalizačných potrubí na kľúč. Pre prípad havárie disponujeme vlastnou technikou na výkopové práce, odvoz zeminy až po finálne úpravy povrchov.

Poruchová služba vody - ako pracujeme pri odstraňovaní havarijných stavov

Recenzie našich spokojných zákazníkov

Naše služby sa snažíme poskytovať tak, aby bol zákazník nadmieru spokojný. Recenzie našej práce havarijnej služby hovoria za všetko …. nie sú to vymyslené hodnotenia, ako je zvykom na prevažnej väčšine stránok – ale sú to reálne recenzie našich zákazníkov. Všetky recenzie na si môžte pozrieť na našom firemnom profile.

Dobrý deň, nakoľko som sa stretla v minulosti s firmami s ktorými som bola veľmi nespokojná dala som na hodnotenia a recenzie zákazníkov a vybrala som si túto firmu. Ako sa ukázalo, urobila som dobre. S ich prácou som bola maximálne spokojná, mali profesionálny prístup, rýchlu reakciu a po dokončení prác vyšli v ústrety s cenou k obojstannej spokojnosti. Túto firmu veľmi kladne hodnotím a môžem len odporúčit

Dominika

5/5
Velmi rychlo a promentne zareagovali aj napriek tomu, ze bola polnoc. Prisli do 30 minut mimo Bratislavy. Problem vyriesili k spokojnosti. Mozem len odporucat.

Peter

5/5

Firmu Vortech s.r.o. môžeme jednoznačne doporučiť po všetkých stránkach. Rýchlo, promtne, profesionálne…to sú prednosti f. Cenove podľa nášho výberu profesionálnych vodoinštalatérov jednoznačne najlepšie. Vďaka, že i s takouto super firmou sa dnes človek stretne…

Jiří

5/5

So spoločnosťou VORTECH, s.r.o. sme boli veľmi spokojní, a to i napriek tomu, že po skončení prác došlo k nedorozumeniu, ale majiteľ spoločnosti bol veľmi ústretový a všetky naše podnety vzal do úvahy a práca bola vykonaná na úrovni, ďakujeme !

Daniela

5/5

Musim pochváliť, že pani boli veľmi ochotní. Vyskúšali všetky metódy a vďaka kamere zistili, kde mame problém a navrhli riešenia. Spoľahlivá havarijná služba v Bratislave – odporúčam.

Michaela

5/5

S pánmi z tejto havarijnej služby som bola veľmi spokojná. Zachránili ma v núdzovej situácii,keď mi začal tecť vodovodný kohútik (áno pre ženu veľmi zložitá situácia). Čo sa týka ceny podľa mňa pomer cena a kvalita veľmi vyrovnaný. Páni boli milí a slušní (čo sa v tejto profesii často nevidí). Môžem len a len odporúčať

Nika

5/5
Logo Retina - Havarijná služba Bratislava
 • Poruchová služba voda v Bratislave a okolí
Platba kartou za výjazd havarijnej služby v Bratislave
U nás môžete platiť pohohodlne kartou. Cena za havarijný výjazd sa odvíja od viacerých faktorov, od komplikovanosti služby a pod. Po oboznámení sa s problém Vám vieme cenu poskytnúť osobne alebo orientačne telefonicky.
Havarijná a poruchová služba voda v Bratislave

Upchaté alebo prasknuté potrubie? Pre nás nie je žiadny problém – všetko opravíme a vyčistíme ….

Havarijná služba VODA